Güç ve Hassasiyet: Neugart Planet Redüktörler

Neugart redüktörler, etkin yapısı, tork, ve hassas hareket kabiliyeti ile her alanda tüm taleplerinize cevap verir.

Çıkış şaftlı Neugart planet dişli kutuları, çok çeşitli tahrik çözümleri için uygundur. Çıkış mili çeşitli varyasyonlarda mevcuttur, örneğin pozitif uyum ve güvenilir güç iletimi için geçiş tuşlu çıkış mili olarak. Geçiş anahtarı, çok sayıda sürücü bileşeninde bulunan evrensel bir bağlantı elemanıdır ve çıkış şaftlı planet dişli kutusu ile uygulamanız arasında hızlı ve güvenli bir bağlantı kurmanızı sağlar.

Düzgün çıkış şaftlı planet dişli kutusu, bir kaplinle zorla bağlantı sağlamak için ideal bir elemandır. Bu, ters modda bile maksimum tork aktarımı elde etmenizi sağlar.

Çıkış mili olan planet dişli kutusunu dişli sistemli tahrik sisteminize de bağlayabilirsiniz. DIN 5480’e göre standart dişli bir çıkış mili kullanarak, iç dişli ile pinyon gibi ek tahrik bileşenlerine mükemmel bir şekilde takılması çok basittir.

Planet dişli kutusunun giriş flanşı motora ayrı ayrı uyarlanır. Çıkış mili ve servo motorlu planet dişli kutusunun kompakt ünitesi esnekliğinizi artırır.

Dönen çıkış milinin düşük ataleti nedeniyle, çıkış miline sahip planet dişli kutuları birçok dinamik uygulama için ideal çözümdür. Çıkış miline sahip planet dişli kutularının çok yönlülüğü, uygulamanız için doğru ürünü seçmek için maksimum esneklik sağlar.

Neugart Hassas Redüktörler Kataloğu (PDF)

En ince ayrıntısına kadar mükemmel

 • PLN Serisi

  Azami seviyede hassasiyet

  Bizim PLN yapı serimizle mükemmel bir yenilik, etkinlik ve ekonomikliği sunuyoruz. Tork, eşit yürüme veya hareket sesi olsun, bu cazip yapı serisi her alanda tüm taleplere cevap verecektir.

 • WPLN Serisi

  Kompakt, güçlü, kesin sessiz

  Daha yüksek ekti, daha iyi bir performans, daha sessiz çalışma: Yeni yapı serimiz azaltılmış gürültü sesi ve kompakt yapı tarzıyla ortaya koyduğu kolay montajı daha ikna edici.

 • PLFN Serisi

  Sert durumlar için

  Güçlü ve kompakt: PLFN dişlilar çok özel talepleri yerine getiriyorlar. Azami sertlik yüksek kapasite verileriyle birleşmiş, düşük dönüş oynaması ve kısa yapı şekli bu dişli yapı serisini ortaya koyuyor.

 • PLE Serisi

  Güçlü alternatif

  PLE, PLN için en mükemmel Economy-Alternatiftir. Bu planet dişliı biz hedefli şekilde tüm uygulamalar için geliştirdik, bu uygulamalarda özellikle düşük dönüş aynoması ana rolü oynamaz.

 • WPLE Serisi

  Yeni perspektifler için

  WPLE bizim PLE-Serimizin son haline geliştirilmiş şeklidir. Bu açı dişli serisi özel olarak yer tasarruflu dik açılı konumda motorun/dişli kombinasyonlarının montajı için geliştirilirmiştir.

 • FPLE Serisi

  Güçlü, kompakt ve ekonomik

  Yüksek çıkış torku, yüksek devrilme sağlamlığı ve orta geri tepme.
  PLFE serisi birçok açıdan etkileyici.