Verimlilik, Güvenilirlik ve Kalite

2002 yılından beri süregelen Doğrusal Hareket ve Montaj Teknolojisi’ndeki bilgi ve tecrübemizi, SKF’nin Neugart’ın gücü ve kalitesiyle birleştirerek Ağustos 2010 tarihinden itibaren İMES’ deki yeni oluşumumuzla siz değerli iş ortaklarımıza kaliteli ve ekonomik çözümleri sunabilmek için hizmetinizdeyiz. Her türlü otomasyon projelerinizde, standart ve özel makine imalatlarınızda deneyimli kadromuz ve stoktan teslim geniş ürün yelpazemizle yanınızdayız.

 

Redüktörler, rulmanlar, somunlar, raylı kızaklar, aktuatörler ve daha bir çok konuda uzmanılığımız var. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını keşfetmek, çözüm önerileri sunmak, mevcut ekipmanları iyileştirmek ve sunduğumuz araçları geliştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

NEDEN BİZ?

Kalite

Kalite, bizi başarıya götüren en önemli ilkedir. Bizim için vazgeçilmezdir. Sıfır hata politikamız ile tüm ürünlerimizde %100 müşteri memnuniyeti sunarız. Üretim ve iş süreçlerinin iyileştirilmesi öncelikli hedefimizdir.

Yenilik

Enoma olarak, yenilenen teknolojileri yakından takip etmek, yüksek verimli ve tasarruf sağlayan ürünler sunmaya özen gösteriyoruz. Mühendislik yeteneklerimizi sürekli olarak geliştiriyor ve en iyi kaliteyi en uygun maliyetlerle sizlere sunuyoruz.

Taahhüdümüz

Müşterilerimizin endişelerini tespit eder ve bunlara çözüm önermek için var gücümüzle çalışırız. Her çalışandan ve müşterilerimizden beklenen yüksek dürüstlük standartlarına sıkıca bağlıyız. Sağlam bir uyum, güçlü bir bütünlük kültünü şirketimizin vazgeçilmez unsuru olarak kabul ederiz.